דף הבית >> טיול למרוקו >> מרוקו - חויות והמלצות
 
דניאל,
הטיול בהדרכתך היה מדהים ומיוחד במינו. למרות שעברו יומיים מאז שחזרנו, עדיין מלווים אותי הנופים, הריחות, הצבעים, הטעמים והסיפורים. אך מעל כל החוויות עומדת השהות שלנו באסווירה, עיר הולדתך, שם דמיינתי אותך מתרוצץ ומשחק כילד, חוויה שגרמה לי לחוות את מרוקו מהבטן.
אישיותך הרגועה והבטוחה ואופן ההדרכה המקצועי שלך – הידע הרב, כמו גם "השחיה" ברזי התרבות ובמנהגי המקום, והדרך בה העברת את כל אלה אלינו, גרמה לי הנאה צרופה וחויות עמוקות שאשא עמי לאורך שנים.
המון המון תודות. יישר כח!
 
טלי חנן, נובמבר 2019
עידית היקרה,
עוד לא הגענו ארצה ואני מנצלת את זמן ההמתנה לטיסה ארצה כדי לחזור ולאמר כמה נהנינו מהטיול למרוקו. מרוקו מדהימה ומרתקת בצליל, בצבע, בריחות ובטעמים, וכל זה בניצוח המדוייק והמאיר של דניאל ושלך, שהעצימו את החוויה. משה ואני נהנינו מאד והפקנו הרבה ממנה. כיוון שלא הגענו עם כל הקבוצה, חיכה לנו רכב מיוחד שהביא אותנו למלון והיתה זו התחלה חיובית ביותר לטיול. 
אנחנו רוצים להודות לך על דאגתך לכל פרט קטן, על ההתייחסות לכל בעיה או בעיה כביכול, על ההומור הזורם שלך ועל המדריך המצויין שבחרת לנו. 

תמימה ומשה שנפ, נובמבר 2019
העין עוד לא יבשה מאתמול והלב עוד הולם מעשרת הימים האחרונים.
קשה למצוא מילים שידייקו את התחושה. 10 ימים בהם עברנו חווייה מטלטלת המערבת בתוכה מראות, ריחות, תחושות, צבעים, ומחשבות שחדרו לכל נים ונים בתוכנו, השתלטו על ימינו ונגעו בחלומותנו ... 
מרוקו הילכה  עלינו קסם.   
עידית,
היה לנו לעונג להכיר אותך, לשמוע וללמוד ממך. אהבנו את האופן שבו הבאת את הדברים, ההרחבות והנגיעה בדקויות. הליטוף שליטפת כל אחד ואחת מאיתנו, ברגישות בהבנה ובתבונה, עשו אותנו לרגע אחד לדבוקה מוגנת ומגינה. השילוב המיוחד שלך ושל יגאל, תיבל את הטיול בתיבול מיוחד ומילא אותנו בניחוחות מיוחדים כאלה שהתבלינאים המרוקנים עדין לא הצליחו להמציא. זו גם הזדמנות לומר לך יגאל תודה אישית על תחושת הנינוחות והבטחון שנסכת בנו לאורך הטיול כולו. היתה לנן זכות גדולה להכיר אותך. 
דני יקר שלנו,
20 שנה, פלוס מינוס, של הכרות לא הכינו אותנו לעשרת הימים האחרונים. 10 ימים בהם גילינו דני מחודש, כאילו השלת עור ולבשת עור, וכמה טוב היה לגלות את עורך החדש מאיר אותנו ומאיר עלינו. כבר מספר ימים אני מחפשת את המשפט האולטימטיבי שיגדיר באופן מדויק את תחושותי, עדין לא מצאתי אותו, אני מניחה שיקח עוד זמן עד שהדברים ישקעו ויתאכלו ויהפכו למילים. ראינו אותך ברצינותך (המוכרת לנו), ברגעי שמחה ורגעי לחץ, ברגעי שליטה ובפחות שליטה, והכל נמהל בדני אחד שיש בו חכמה, סדר ואסרטיביות, בצד רגישות רוך והומור. דני שנוגע בלב כולנו, ונכנס ללבנו.     
תודה לכם מלי ודני, חברינו היקרים, על שהצעתם לנו, כאילו כלאחר יד, את הטיול הזה. בזכותכם ובזכות המסע שהעברתם  אותנו, אנחנו חוזרים הביתה, לביתנו שעל הגבעה הירוקה והאהובה, קצת שונים, קצת יותר מבינים, ועם חוויות לחיים שלמים.

חיה ואיציק  מרוקו, נובמבר 2019
                                                                                          

לייבסיטי - בניית אתרים